Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > BFC238564113
BFC238564113
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά BFC238564113 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος BFC238564113
Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 0.011UF 5% 2KVDC RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος BFC238564113 Κατασκευαστής Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή CAP FILM 0.011UF 5% 2KVDC RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106622 pcs Φύλλο δεδομένων Film Capacitors GuideBFC2385 Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC 2000V (2kV)
Τάση Αξιολόγηση - AC 700V Ανοχή ±5%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.689" L x 0.335" W (17.50mm x 8.50mm)
Σειρά MKP385 Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 222238564113 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 110°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 15 Weeks μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.591" (15.00mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized
Λεπτομερής περιγραφή 0.011µF Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial χωρητικότητα 0.011µF