Σπίτι > Προϊόντα > Κόλλησης αποκόλλησης, επαναλάβει προϊόντα > Κολλήσεις > OS-S031AS
OS-S031AS
OS-S031AS
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά OS-S031AS με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος OS-S031AS
Κατασκευαστής EasyBraid Co.
Περιγραφή SOLDER NO-CLEAN ANTISTAT .031"
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος OS-S031AS Κατασκευαστής EasyBraid Co.
Διαθέσιμη ποσότητα 5548 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Κόλλησης αποκόλλησης, επαναλάβει προϊόντα Gauge Wire 20 AWG, 22 SWG
Βάρος - Τύπος Wire Solder
Θερμοκρασία αποθήκευσης / ψύξης - Πληροφορίες Αποστολής -
Ώρα έναρξης ζωής - Διάρκεια ζωής Not Applicable
Σειρά - Διαδικασία Leaded
Αλλα ονόματα EB1063 Σημείο τήξης 361°F (183°C)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Μορφή Spool
Flux Τύπος No-Clean Διάμετρος 0.031" (0.79mm)
Λεπτομερής περιγραφή Leaded No-Clean Wire Solder Sn63Pb37 (63/37) 20 AWG, 22 SWG Spool Σύνθεση Sn63Pb37 (63/37)