ET60DT006
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ET60DT006 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ET60DT006
Κατασκευαστής EasyBraid Co.
Περιγραφή DESOLDERING TIP 1.50MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ET60DT006 Κατασκευαστής EasyBraid Co.
Περιγραφή DESOLDERING TIP 1.50MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5054 pcs Φύλλο δεδομένων ET60DT006
Κατηγορία Κόλλησης αποκόλλησης, επαναλάβει προϊόντα Πλάτος 0.060" (1.52mm)
Συμβουλή - Τύπος Desoldering Συμβουλή - Shape -
Συμβουλή - Μέγεθος τσιπ - Εύρος θερμοκρασίας 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C)
Σειρά ET Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος 0.551" (14.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant