ES80CS014
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ES80CS014 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
| Αριθμός μέρος | ES80CS014 |
|---|---|
| Κατασκευαστής | EasyBraid Co. |
| Περιγραφή | CONICAL SHARP 1.4MM |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | Get a quote | ||||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | ES80CS014 | Κατασκευαστής | EasyBraid Co. |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONICAL SHARP 1.4MM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 5909 pcs | Φύλλο δεδομένων | ES80CS014 |
| Κατηγορία | Κόλλησης αποκόλλησης, επαναλάβει προϊόντα | Σειρά | ES |
| Αλλα ονόματα | EB1488 | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Lead free / RoHS Compliant |
- Σχετικά προϊόντα
- Σχετικά νέα
Σχετικά προϊόντα
- Μέρος#:
ES80CH050 - Κατασκευαστές:
EasyBraid Co. - Περιγραφή:
CHISEL EXTRA LARGE 5.0MM - Σε απόθεμα:
5010
- Μέρος#:
ES835B - Κατασκευαστές:
Chemtronics - Περιγραφή:
FLUX REMOVER 5 OZ AEROSOL - Σε απόθεμα:
8578
ES85_84C4V7 - Κατασκευαστές:
AMI Semiconductor / ON Semiconductor - Περιγραφή:
DIODE ZENER 4.95V 550MW DIE - Σε απόθεμα: