ES60CB012
ES60CB012
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ES60CB012 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ES60CB012
Κατασκευαστής EasyBraid Co.
Περιγραφή CHISEL 30DEG 1.20MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος ES60CB012 Κατασκευαστής EasyBraid Co.
Περιγραφή CHISEL 30DEG 1.20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5901 pcs Φύλλο δεδομένων
Κατηγορία Κόλλησης αποκόλλησης, επαναλάβει προϊόντα Πλάτος 0.050" (1.27mm)
Συμβουλή - Τύπος Soldering Συμβουλή - Shape Chisel, Bent 30°
Συμβουλή - Μέγεθος τσιπ - Εύρος θερμοκρασίας 617°F ~ 676°F (325°C ~ 358°C)
Σειρά ES Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μήκος 0.470" (11.94mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant