ESS040W-0800-42
ESS040W-0800-42
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESS040W-0800-42 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESS040W-0800-42
Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 800MA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
50 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESS040W-0800-42 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 28-42V 800MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 2977 pcs Φύλλο δεδομένων ESS, ESST Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος 0.34 lb (154g)
Τάσης - Έξοδος 28 ~ 42 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Σειρά ESS
Ακροαματικότητα IP64, NEMA 410 Ισχύς (Watts) 34W
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 90°C Αριθμός Εξόδων 1
τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming Analog, ELV, Triac
Λεπτομερής περιγραφή 800mA 28 ~ 42 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 800mA