ESS020W-0700-24
ESS020W-0700-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESS020W-0700-24 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESS020W-0700-24
Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 700MA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESS020W-0700-24 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 14-24V 700MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4533 pcs Φύλλο δεδομένων ESS, ESST Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος -
Τάσης - Έξοδος 14 ~ 24 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Σειρά ESS
Ακροαματικότητα IP64 Ισχύς (Watts) 17W
Αλλα ονόματα 1800-1012 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) Not Applicable Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP
Αποδοτικότητα 87% dimming ELV, Triac
Λεπτομερής περιγραφή 700mA 14 ~ 24 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA