ESS015W-0700-18
ESS015W-0700-18
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά ESS015W-0700-18 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος ESS015W-0700-18
Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 10-18V 700MA
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος ESS015W-0700-18 Κατασκευαστής ERP Power
Περιγραφή LED DRIVER CC AC/DC 10-18V 700MA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5185 pcs Φύλλο δεδομένων ESS, ESST Series Datasheet
Κατηγορία Ηλεκτρικού ρεύματος - εξωτερικές/εσωτερικές (Off-B Βάρος -
Τάσης - Έξοδος 10 ~ 18 V Τάση - Εισόδου (Min) 120VAC
Τάση - Εισόδου (Max) 277VAC Τύπος Constant Current
τοπολογία AC DC Converter Στυλ λήξης Wire Leads
Μέγεθος / Διαστάσεις 3.30" L x 1.57" W x 0.99" H (83.8mm x 39.9mm x 25.1mm) Σειρά ESS
Ακροαματικότητα IP64 Ισχύς (Watts) 13W
Αλλα ονόματα 1800-1043 Θερμοκρασία λειτουργίας -
Αριθμός Εξόδων 1 τοποθέτηση Τύπος Chassis Mount
Χαρακτηριστικά OCP, OTP, SCP Αποδοτικότητα 87%
dimming ELV, Triac Λεπτομερής περιγραφή 700mA 10 ~ 18 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Τρέχουσες - εξόδου (Max) 700mA εγκρίσεις cRUcs, SA, ENEC, FC, CE, CCC, CB, KC, NEMKO, UL, CSA