CU4032K75G2
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά CU4032K75G2 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS (TDK) |
| Περιγραφή | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1000 pcs | 2000 pcs | 5000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 10000 pcs | 25000 pcs | 50000 pcs | |||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | CU4032K75G2 | Κατασκευαστής | EPCOS (TDK) |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 171254 pcs | Φύλλο δεδομένων | CU Disk Varistor Series, Standard |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάση βαρίστορ (τύπος) | 108V |
| Τάση βαρίστορ (μέγιστο) | 120V | Σειρά | - |
| Κατάσταση RoHS | Tape & Reel (TR) | Πόλωση | 2-SMD, J-Lead |
| Άλλα ονόματα | 495-75997-2 B72660M 750K 72 B72660M0750K072 B72660M750K72 CU4032K75G2-ND |
Προσανατολισμός | 1 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 85°C (TA) | Αριθμός Λιμένων | 100VDC |
| τοποθέτηση Τύπος | Surface Mount, MLCV | Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μέγιστη Volts DC | 75VAC | Μέγιστη AC Volts | 5.9J |
| Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή | CU4032K75G2 | Ενέργεια | 1.2kA |
| Περιγραφή | VARISTOR 120V 1.2KA 4032 | Τρέχουσα - Επιτάχυνση | 132V |
| Χωρητικότητα @ Συχνότητα | 430pF @ 1kHz |