Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Μονάδες φίλτρο γραμμή ισχύος > B84142A0400S081
B84142A0400S081
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B84142A0400S081 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B84142A0400S081
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή LINE FILTER 800VDC 400A CHASSIS
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
In Stock 105 pcs
Τιμή Αναφοράς
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B84142A0400S081 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή LINE FILTER 800VDC 400A CHASSIS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 105 pcs Φύλλο δεδομένων B84142A,C,JxS081 Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση - Ονομαστική DC 800V