Σπίτι > Προϊόντα > Φίλτρα > Κοινή λειτουργία ασφυκτιά από τα καυσαέριά > B82731M2401A033
B82731M2401A033
B82731M2401A033
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82731M2401A033 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82731M2401A033
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CMC 68MH 400MA 2LN TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
800 pcs1600 pcs3200 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82731M2401A033 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CMC 68MH 400MA 2LN TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 56212 pcs Φύλλο δεδομένων B82731M,H Series
Κατηγορία Φίλτρα Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 250V Μέγεθος / Διαστάσεις 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm)