Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82559A2102A016
B82559A2102A016
B82559A2102A016
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82559A2102A016 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82559A2102A016
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 1UH 31A 1.15 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82559A2102A016 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 1UH 31A 1.15 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29828 pcs Φύλλο δεδομένων B82559xA016 Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.736" L x 0.681" W (18.70mm x 17.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά ERU16 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard, 3 Lead Αλλα ονόματα 495-75383-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 1µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.311" (7.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 1µH Shielded Wirewound Inductor 31A 1.15 mOhm Max Nonstandard, 3 Lead Αντίσταση DC (DCR) 1.15 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 31A Τρέχουσες - Κορεσμός 34A