Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82500C0000A005
B82500C0000A005
B82500C0000A005
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82500C0000A005 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82500C0000A005
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED INDUCT 820UH 500MA 2.5 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82500C0000A005 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED INDUCT 820UH 500MA 2.5 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44674 pcs Φύλλο δεδομένων B82500 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.394" Dia x 1.276" L (10.00mm x 32.40mm)
θωράκιση Unshielded Σειρά B82500
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 495-75966
B82500C A 5
B82500C0000A005-ND
B82500CA5
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 820µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 3MHz Λεπτομερής περιγραφή 820µH Unshielded Wirewound Inductor 500mA 2.5 Ohm Axial
Αντίσταση DC (DCR) 2.5 Ohm τρέχουσα Αξιολόγηση 500mA