Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82498F3100G000
B82498F3100G000
B82498F3100G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82498F3100G000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82498F3100G000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 10NH 700MA 90 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
6000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82498F3100G000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 10NH 700MA 90 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 184274 pcs Φύλλο δεδομένων B82498F Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0805 (2012 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.091" L x 0.067" W (2.30mm x 1.70mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 50 @ 500MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)