Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82496C3101G000
B82496C3101G000
B82496C3101G000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82496C3101G000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82496C3101G000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 100NH 200MA 1.8 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82496C3101G000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 100NH 200MA 1.8 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 227764 pcs Φύλλο δεδομένων B82496C
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 0603 (1608 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν 14 @ 100MHz Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 0603 (1608 Metric) Αλλα ονόματα 495-5708-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100MHz Επαγωγή 100nH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 1.8GHz
Λεπτομερής περιγραφή 100nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.8 Ohm Max 0603 (1608 Metric) Αντίσταση DC (DCR) 1.8 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 200mA Τρέχουσες - Κορεσμός -