Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82472P6222M000
B82472P6222M000
B82472P6222M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82472P6222M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82472P6222M000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 3A 22 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs10000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82472P6222M000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 2.2UH 3A 22 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 79267 pcs Φύλλο δεδομένων B82472P6 Series Datasheet
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) θωράκιση Shielded
Σειρά B82472P6 Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 495-77095-2
B82472P6222M
B82472P6222M-ND
B82472P6222M000-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 2.2µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.177" (4.50mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant -
Λεπτομερής περιγραφή 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 3A 22 mOhm Max Nonstandard Αντίσταση DC (DCR) 22 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Κορεσμός 2.8A