Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82464Z4223M
B82464Z4223M
B82464Z4223M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82464Z4223M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82464Z4223M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 2.25A 52 MOHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B82464Z4223M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 2.25A 52 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5483 pcs Φύλλο δεδομένων B82464Z4 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) θωράκιση Shielded
Σειρά B82464Z4 Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard Αλλα ονόματα 495-3468-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 22µH Shielded Wirewound Inductor 2.25A 52 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 52 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.25A
Τρέχουσες - Κορεσμός 2.5A