Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82442A1223K000
B82442A1223K000
B82442A1223K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82442A1223K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82442A1223K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 480MA 350 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82442A1223K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 480MA 350 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 86358 pcs Φύλλο δεδομένων B82442A
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 2220 (5650 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.220" L x 0.197" W (5.60mm x 5.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν 10 @ 2.52MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 495-1775-2
B82442A1223K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz Επαγωγή 22µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.209" (5.30mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz
Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Wirewound Inductor 480mA 350 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 350 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 480mA Τρέχουσες - Κορεσμός -