Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82432T1182K000
B82432T1182K000
B82432T1182K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82432T1182K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82432T1182K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 1.05A 130 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82432T1182K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 1.8UH 1.05A 130 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177389 pcs Φύλλο δεδομένων B82432T
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 (4532 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν 10 @ 7.96MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 495-1978-2
B82432T1182K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.96MHz Επαγωγή 1.8µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.134" (3.40mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 70MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.05A 130 mOhm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 130 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.05A Τρέχουσες - Κορεσμός -