Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82432A1682K000
B82432A1682K000
B82432A1682K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82432A1682K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82432A1682K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 360MA 780 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82432A1682K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 6.8UH 360MA 780 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 158674 pcs Φύλλο δεδομένων B82432A SIMID Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1812 (4532 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 30 @ 7.96MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα B82432A1682K
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 6.8µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.126" (3.20mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 75MHz Λεπτομερής περιγραφή 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 360mA 780 mOhm Max 2-SMD, J-Lead
Αντίσταση DC (DCR) 780 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 360mA