Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82422H1223K100
B82422H1223K100
B82422H1223K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82422H1223K100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82422H1223K100
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 220MA 1 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B82422H1223K100 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 220MA 1 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5027 pcs Φύλλο δεδομένων B82422Hzzz
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 (3225 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν 12 @ 2.52MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 495-1726-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 22MHz Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Wirewound Inductor 220mA 2.4 Ohm Max 2-SMD, J-Lead
Αντίσταση DC (DCR) 2.4 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 220mA