Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82422A1683K100
B82422A1683K100
B82422A1683K100
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82422A1683K100 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82422A1683K100
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs4000 pcs6000 pcs10000 pcs50000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82422A1683K100 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 68UH 80MA 7.7 OHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 407985 pcs Φύλλο δεδομένων B82422Ax100 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 (3225 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν 27 @ 2.52MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 495-1706-2
495-1706-2-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 68µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.083" (2.10mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 9MHz
Λεπτομερής περιγραφή 68µH Unshielded Wirewound Inductor 80mA 7.7 Ohm Max 2-SMD, J-Lead Αντίσταση DC (DCR) 7.7 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 80mA Τρέχουσες - Κορεσμός -