Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82412A3391M
B82412A3391M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82412A3391M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82412A3391M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 390NH 260MA 750 MOHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82412A3391M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 390NH 260MA 750 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 185029 pcs Φύλλο δεδομένων B82412A Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 (3225 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν 40 @ 250MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα B82412A3391M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ceramic
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 390nH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 700MHz Λεπτομερής περιγραφή 390nH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 750 mOhm Max 2-SMD
Αντίσταση DC (DCR) 750 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 260mA