Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82412A1562M
B82412A1562M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82412A1562M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82412A1562M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 140MA 2.7 OHM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82412A1562M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 140MA 2.7 OHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 161037 pcs Φύλλο δεδομένων B82412A Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±20% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 1210 (3225 Metric)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SIMID Ακροαματικότητα AEC-Q200
Q @ Συχν 35 @ 7.96MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD Αλλα ονόματα B82412A1562M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz
Επαγωγή 5.6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.075" (1.90mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 125MHz Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 140mA 2.7 Ohm Max 2-SMD
Αντίσταση DC (DCR) 2.7 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 140mA