Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82144F2333J000
B82144F2333J000
B82144F2333J000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82144F2333J000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82144F2333J000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.9A 220 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs3000 pcs7500 pcs10500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82144F2333J000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 33UH 1.9A 220 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 171588 pcs Φύλλο δεδομένων B82144F2 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia x 0.362" L (6.50mm x 9.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά LBC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 40 @ 252kHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 495-6798-2
B82144F2333J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz Επαγωγή 33µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 9MHz
Λεπτομερής περιγραφή 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.9A 220 mOhm Max Axial Αντίσταση DC (DCR) 220 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.9A Τρέχουσες - Κορεσμός 1.65A