Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82144B2152K000
B82144B2152K000
B82144B2152K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82144B2152K000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82144B2152K000
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 4.1A 45 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B82144B2152K000 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 1.5UH 4.1A 45 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 141188 pcs Φύλλο δεδομένων B82144B2 Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia (6.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά LBC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 2.52MHz Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα 495-6752-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 1.5µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.551" (14.00mm) Συχνότητα - Αυτο Resonant 170MHz
Λεπτομερής περιγραφή 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 4.1A 45 mOhm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 45 mOhm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 4.1A Τρέχουσες - Κορεσμός 7.2A