Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B82141B1123K9
B82141B1123K9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82141B1123K9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B82141B1123K9
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B82141B1123K9 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 12UH 385MA 670 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5487 pcs Φύλλο δεδομένων B82141A, B Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.118" Dia (3.00mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά SBC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 55 @ 2.52MHz Συσκευασία Tape & Box (TB)