B82133A5401M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B82133A5401M000 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | FIXED IND 130UH 400MA 4.8 OHM TH |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1000 pcs | 3000 pcs | 5000 pcs | 10000 pcs | |
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B82133A5401M000 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | FIXED IND 130UH 400MA 4.8 OHM TH | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 108477 pcs | Φύλλο δεδομένων | B82131-34 Series Datasheet |
| Κατηγορία | Επαγωγείς, πηνία, πνίγει | Τύπος | Wirewound |
| Ανοχή | ±20% | Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή | - |
| Μέγεθος / Διαστάσεις | 0.295" Dia x 0.984" L (7.50mm x 25.00mm) | θωράκιση | Unshielded |
| Σειρά | B82133 | Ακροαματικότητα | - |
| Q @ Συχν | - | Συσκευασία | Tape & Reel (TR) |
| Συσκευασία / υπόθεση | Axial | Αλλα ονόματα | 495-76035-2 B82133A5401M B82133A5401M-ND |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 125°C | τοποθέτηση Τύπος | Through Hole |
| Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) | Υλικό - Πυρήνας | Iron |
| Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή | 100kHz | Επαγωγή | 130µH |
| Ύψος - Καθήμενοι (Max) | - | Συχνότητα - Αυτο Resonant | 18MHz |
| Λεπτομερής περιγραφή | 130µH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 4.8 Ohm Axial | Αντίσταση DC (DCR) | 4.8 Ohm |
| τρέχουσα Αξιολόγηση | 400mA | Τρέχουσες - Κορεσμός | - |