Σπίτι > Προϊόντα > Πυκνωτές > Πυκνωτές μεμβράνης > B81130B1223M
B81130B1223M
B81130B1223M
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B81130B1223M με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B81130B1223M
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 20% 275VAC RAD
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B81130B1223M Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή CAP FILM 0.022UF 20% 275VAC RAD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5744 pcs Φύλλο δεδομένων B81130 Series Datasheet
Κατηγορία Πυκνωτές Τάση Αξιολόγηση - DC -
Τάση Αξιολόγηση - AC 275V Ανοχή ±20%
Λήξη PC Pins Μέγεθος / Διαστάσεις 0.709" L x 0.197" W (18.00mm x 5.00mm)
Σειρά B81130 Ακροαματικότητα X2
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial
Αλλα ονόματα 495-1382
B81130B1223M000
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
μόλυβδος Απόσταση 0.591" (15.00mm) Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.413" (10.50mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polypropylene (PP), Metallized Λεπτομερής περιγραφή 0.022µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
χωρητικότητα 0.022µF εφαρμογές EMI, RFI Suppression