Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B78148T1223K
B78148T1223K
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B78148T1223K με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B78148T1223K
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B78148T1223K Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 22UH 170MA 3.2 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4721 pcs Φύλλο δεδομένων B78108T, B78148T Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" Dia (3.30mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά MCC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 60 @ 2.52MHz Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα B78148T1223K000
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.52MHz
Επαγωγή 22µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.386" (9.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant 30MHz Λεπτομερής περιγραφή 22µH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 3.2 Ohm Max Radial
Αντίσταση DC (DCR) 3.2 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 170mA