Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B78148S1124J9
B78148S1124J9
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B78148S1124J9 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B78148S1124J9
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B78148S1124J9 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 120UH 300MA 2.4 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4433 pcs Φύλλο δεδομένων B78108S, B78148S Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.362" L (4.00mm x 9.20mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά BC Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 70 @ 796kHz Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Radial Θερμοκρασία λειτουργίας -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 796kHz Επαγωγή 120µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 4.5MHz
Λεπτομερής περιγραφή 120µH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 2.4 Ohm Max Radial Αντίσταση DC (DCR) 2.4 Ohm Max
τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA Τρέχουσες - Κορεσμός -