Σπίτι > Προϊόντα > Επαγωγείς, πηνία, πνίγει > Σταθερό πηνία > B78108E1332K009
B78108E1332K009
B78108E1332K009
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B78108E1332K009 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B78108E1332K009
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH
(σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs25000 pcs62500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B78108E1332K009 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FIXED IND 3.3UH 3.05A 73 MOHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 374184 pcs Φύλλο δεδομένων B78108E, B78148E Series
Κατηγορία Επαγωγείς, πηνία, πνίγει Τύπος Wirewound
Ανοχή ±10% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.157" Dia x 0.374" L (4.00mm x 9.50mm) θωράκιση Unshielded
Σειρά B78108E Ακροαματικότητα -
Q @ Συχν 45 @ 7.96MHz Συσκευασία Tape & Box (TB)
Συσκευασία / υπόθεση Axial Αλλα ονόματα 495-76022-3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό - Πυρήνας Ferrite
Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 1MHz Επαγωγή 3.3µH
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Συχνότητα - Αυτο Resonant 75MHz
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 3.3µH Unshielded Wirewound Inductor 3.05A 73 mOhm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 73 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.05A
Τρέχουσες - Κορεσμός 3.25A