Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72660M0141K072
B72660M0141K072
B72660M0141K072
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72660M0141K072 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72660M0141K072
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 220V 1.2KA 4032
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72660M0141K072 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 220V 1.2KA 4032 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 88332 pcs Φύλλο δεδομένων CU Type, Standard Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 4032 (1080 Metric) Αλλα ονόματα 495-76484-1
Θερμοκρασία λειτουργίας - Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 180V Μέγιστη AC Volts 140V
Ενέργεια 10J Λεπτομερής περιγραφή 220V 1.2kA Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 4032 (1080 Metric)