Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72650M0200K072
B72650M0200K072
B72650M0200K072
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72650M0200K072 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72650M0200K072
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 33V 100A 3225
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72650M0200K072 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 33V 100A 3225 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 128040 pcs Φύλλο δεδομένων CU Type, Standard Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 33V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 29.7V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 36.3V
Σειρά - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 2-SMD, J-Lead Αλλα ονόματα 495-76476-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCV Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 26V Μέγιστη AC Volts 20V
Ενέργεια 0.60J Λεπτομερής περιγραφή 33V 100A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 100A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 980pF @ 1kHz