Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72520E0170K062
B72520E0170K062
B72520E0170K062
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72520E0170K062 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72520E0170K062
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 27V 200A 1206
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72520E0170K062 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 27V 200A 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 244114 pcs Φύλλο δεδομένων B72xx Automotive E series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 27V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 24.3V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 29.7V
Σειρά Automotive, AEC-Q200 Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα 495-75935-6
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 2
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 22V Μέγιστη AC Volts 17V
Ενέργεια 0.60J Λεπτομερής περιγραφή 27V 200A Varistor 2 Circuit Surface Mount 1206 (3216 Metric)
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 200A Χωρητικότητα @ Συχνότητα 650pF @ 1kHz