B72225S4441K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72225S4441K101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | VARISTOR 715V 20KA DISC 27.5MM |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1200 pcs | ||||
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B72225S4441K101 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | VARISTOR 715V 20KA DISC 27.5MM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 38721 pcs | Φύλλο δεδομένων | B722x Type, S25 Series |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάση βαρίστορ (τύπος) | 715V |
| Τάση βαρίστορ (λεπτά) | 643.5V | Τάση βαρίστορ (μέγιστο) | 786.5V |
| Σειρά | SuperioR, S25 | Συσκευασία | Bulk |
| Συσκευασία / υπόθεση | Disc 27.5mm | Αλλα ονόματα | S25K440E4R12 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40°C ~ 105°C (TA) | Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μέγιστη Volts DC | 585V | Μέγιστη AC Volts | 440V |
| Ενέργεια | 710J | Λεπτομερής περιγραφή | 715V 20kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 27.5mm |