Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72220T2211K101
B72220T2211K101
B72220T2211K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72220T2211K101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72220T2211K101
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 330V 10KA 3SIP
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72220T2211K101 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 330V 10KA 3SIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 71247 pcs Φύλλο δεδομένων ETFV20 Series, AdvanceD
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 330V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 297V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 363V
Σειρά AdvanceD Thermofuse Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial, Box - 3 Lead Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγιστη Volts DC 270V
Μέγιστη AC Volts 210V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Χαρακτηριστικά Thermally Protected Ενέργεια 160J
Λεπτομερής περιγραφή 330V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial, Box - 3 Lead Τρέχουσα - Επιτάχυνση 10kA
Χωρητικότητα @ Συχνότητα 835pF @ 1kHz