Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72220S0621K101
B72220S0621K101
B72220S0621K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72220S0621K101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72220S0621K101
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72220S0621K101 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 1000V 6.5KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70240 pcs Φύλλο δεδομένων B722x StandarD Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 1kV
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 900V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 1.1kV
Σειρά StandarD Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm Αλλα ονόματα 495-4380