Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72220S0250K151
B72220S0250K151
B72220S0250K151
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72220S0250K151 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72220S0250K151
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72220S0250K151 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 110078 pcs Φύλλο δεδομένων B722x StandarD Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 39V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 35.1V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 42.9V
Σειρά StandarD Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση Disc 20mm Αλλα ονόματα 495-6537-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C (TA) Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Μέγιστη Volts DC 31V Μέγιστη AC Volts 25V
Ενέργεια 22J Λεπτομερής περιγραφή 39V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
Τρέχουσα - Επιτάχυνση 2kA Χωρητικότητα @ Συχνότητα 11100pF @ 1kHz