B72214Q0251K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72214Q0251K101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
|---|---|
| Κατασκευαστής | EPCOS |
| Περιγραφή | VARISTOR 390V 8KA RADIAL |
| Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Τιμή Αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 100 pcs | 250 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| 500 pcs | 1000 pcs | 2500 pcs | 5000 pcs | ||
- Παράμετρος προϊόντος
- Φύλλο δεδομένων
Product parameter
| Αριθμός μέρος | B72214Q0251K101 | Κατασκευαστής | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | VARISTOR 390V 8KA RADIAL | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 147747 pcs | Φύλλο δεδομένων | B722x Series, EnergetiQ |
| Κατηγορία | Προστασία κυκλώματος | Τάση βαρίστορ (τύπος) | 390V |
| Τάση βαρίστορ (λεπτά) | 351V | Τάση βαρίστορ (μέγιστο) | 429V |
| Σειρά | - | Συσκευασία | Bulk |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45°C ~ 105°C (TA) | Αριθμός Κυκλωμάτων | 1 |
| τοποθέτηση Τύπος | Through Hole | Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Μέγιστη Volts DC | 320V | Μέγιστη AC Volts | 250V |
| Ενέργεια | 140J | Λεπτομερής περιγραφή | 390V 8kA Varistor 1 Circuit Through Hole Radial |
| Τρέχουσα - Επιτάχυνση | 8kA | Χωρητικότητα @ Συχνότητα | 650pF @ 1kHz |