Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72210S0141K151
B72210S0141K151
B72210S0141K151
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72210S0141K151 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72210S0141K151
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72210S0141K151 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 220V 2.5KA DISC 10MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 322839 pcs Φύλλο δεδομένων B722x StandarD Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V
Σειρά StandarD Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση Disc 10mm Αλλα ονόματα B72210S 141K151