Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72207U2151K501
B72207U2151K501
B72207U2151K501
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72207U2151K501 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72207U2151K501
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή 7MM, 150V , 125 DEG.C OPERATING
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72207U2151K501 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή 7MM, 150V , 125 DEG.C OPERATING Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 585717 pcs Φύλλο δεδομένων B722x Series AdvanceD SNF
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 240V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 216V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 264V
Σειρά AdvanceD SNF Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm