Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > Τηλεοράσεις - βαρίστορ, τα mov > B72207S0141K101
B72207S0141K101
B72207S0141K101
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B72207S0141K101 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B72207S0141K101
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B72207S0141K101 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 736050 pcs Φύλλο δεδομένων B722x StandarD Series
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάση βαρίστορ (τύπος) 220V
Τάση βαρίστορ (λεπτά) 198V Τάση βαρίστορ (μέγιστο) 242V
Σειρά StandarD Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Disc 7mm Αλλα ονόματα 495-4439