B65811J0250A048
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B65811J0250A048 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B65811J0250A048
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή FERRITE CORE RM 250NH N48 2PCS
(σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs400 pcs600 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B65811J0250A048 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 70420 pcs Φύλλο δεδομένων B65811,12 Series
Κατηγορία Στοιχεία αεραφρού Magnetics - μετασχηματιστή, Πλάτος 11.00mm
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή RM 8
Σειρά B65811 Αλλα ονόματα 495-76950-3
B65811J 250A 48