Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > B59975C0120A053
B59975C0120A053
B59975C0120A053
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B59975C0120A053 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B59975C0120A053
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 450MA RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B59975C0120A053 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PTC RESET FUSE 30V 450MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4604 pcs Φύλλο δεδομένων B599x5 Series Datasheet, 12V,24VTaping and Packing Numbering
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 30V
Τύπος Ceramic Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.354" Dia x 0.138" T (9.00mm x 3.50mm) Σειρά -
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 1.8 Ohms Ακροαματικότητα AEC-Q200