Σπίτι > Προϊόντα > Προστασία κυκλώματος > PTC μηδενιζόμενους ασφάλειες > B59883C0120A070
B59883C0120A070
B59883C0120A070
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B59883C0120A070 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B59883C0120A070
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B59883C0120A070 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PTC RESET FUSE 265V 35MA RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 97691 pcs Φύλλο δεδομένων Taping and Packing NumberingB598xx Series Datasheet, 230V
Κατηγορία Προστασία κυκλώματος Τάσης - Max 265V
Τύπος Ceramic Πάχος (Max) -
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.256" Dia x 0.197" T (6.50mm x 5.00mm) Σειρά -
Αντοχή - 25 ° C (Τύπος) 120 Ohms Ακροαματικότητα -
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Radial, Disc
Αλλα ονόματα 495-75308
B59883C 120A 70