Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ PTC > B59801D110A40
B59801D110A40
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B59801D110A40 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B59801D110A40
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B59801D110A40 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5001 pcs Φύλλο δεδομένων B59801
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά B59801 αντίσταση Ανοχή -
Αντοχή στους 25 ° C 100 Ohms Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα B59801D 110A 40