Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες θερμότητας - θερμίστορ PTC > B59100C160A70
B59100C160A70
B59100C160A70
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B59100C160A70 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B59100C160A70
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
(σε δολάρια ΗΠΑ)
Get a quote
Product parameter
Αριθμός μέρος B59100C160A70 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5356 pcs Φύλλο δεδομένων B59100
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά B59100 αντίσταση Ανοχή -
Αντοχή στους 25 ° C 100 Ohms Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Radial Αλλα ονόματα B59100C 160A 70