Σπίτι > Προϊόντα > Αισθητήρες, Μορφοτροπείς > Αισθητήρες πίεσης, μετατροπείς > B58611K1100A006
B58611K1100A006
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B58611K1100A006 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B58611K1100A006
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή PRESSURE SENSOR AKR 1.000 D40
(σε δολάρια ΗΠΑ)
40 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B58611K1100A006 Κατασκευαστής EPCOS
Διαθέσιμη ποσότητα 2415 pcs Φύλλο δεδομένων AK2 Series
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Τάσης - Προμήθεια 10V
Στυλ λήξης Solder Pad Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή -
Σειρά AK2 Τύπος πίεσης Vented Gauge
Στυλ θύρας Barbless Port Μέγεθος Male - 0.19" (4.78mm) Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP Module Τύπος εξόδου Wheatstone Bridge
Παραγωγή 0 mV ~ 120 mV (5V) Αλλα ονόματα B58611K1100A 6