B57820M0102A003
B57820M0102A003
OMRON AUTOMATION & SAFETYΟι εικόνες είναι μόνο για αναφορά.
Δείτε τις προδιαγραφές προϊόντων για τα στοιχεία του προϊόντος.
Αγορά B57820M0102A003 με εμπιστοσύνη από την Components-World.HK, 1 έτος εγγύηση
Ζητήστε προσφορά
Αριθμός μέρος B57820M0102A003
Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 1KOHM 3560K COIN
(σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs500 pcs1000 pcs5000 pcs
Product parameter
Αριθμός μέρος B57820M0102A003 Κατασκευαστής EPCOS
Περιγραφή THERMISTOR NTC 1KOHM 3560K COIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 193956 pcs Φύλλο δεδομένων B57820
Κατηγορία Αισθητήρες, Μορφοτροπείς Σειρά -
Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 1k αντίσταση Ανοχή ±5%
Ισχύς - Max 180mW Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση Coin 5.1mm Dia x 2.2mm W Αλλα ονόματα 495-2139
B57820M 102A 3
B57820M 102A 3
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 155°C τοποθέτηση Τύπος Clamp On
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μήκος - Lead Wire -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 1k Coin 5.1mm Dia x 2.2mm W
B25 / 85 - B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 3560K
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία ±1.5%
Σχετικά προϊόντα
B57861S0103A018 Image
  • Μέρος#:B57861S0103A018
  • Κατασκευαστές:EPCOS
  • Περιγραφή:THERMISTOR NTC 10KOHM BEAD
  • Σε απόθεμα:72167
B5771 Image
  • Μέρος#:B5771
  • Κατασκευαστές:Antenova
  • Περιγραφή:RF ANT 2.4GHZ BLADE SMA MALE SNP